zoomit

حمایت ایرانسل از رویداد استارتاپی «هوش مصنوعی؛ از داده تا ثروت»

حمایت ایرانسل از رویداد استارتاپی «هوش مصنوعی؛ از داده تا ثروت»

به‌گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، دانشگاه اراک با حمایت ایرانسل، اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، شهرداری و شورای شهر اراک، پارک علم و فناوری استان مرکزی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک و شرکت آلومینیوم ایران، رویداد استارتاپی «هوش مصنوعی؛ از داده تا ثروت» را از چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک و پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار کرد. ایرانسل علاوه‌بر حمایت از این رویداد، به‌همراه تیم داوری ایرانسل لبز، در مرحله اختتامیه و داوری ایده‌های نوآور حوزه هوش مصنوعی مشارکت می‌کند.

این رویداد حوزه هوش مصنوعی موضوعات رایانش تکاملی، یادگیری ماشین، رباتیک، بینایی ماشین، بازشناسی گفتار و پردازش رایانه‌ای، ایده‌های نوآور و فناور مرتبط با حوزه‌های مختلف از‌جمله صنعت، مدیریت شهری، فناوری اطلاعات، بهداشت و سلامت، سرویس‌های مالی، آموزش، سرگرمی و بازی، تحلیل شبکه‌های اجتماعی و… را ارزیابی و به نفرات و تیم‌های برتر جوایز ارزنده نقدی اهدا و امکان پذیرش در پارک علم و فناوری اراک را برای آنان فراهم می‌کند. مخاطبان این رویداد نیز دانشجویان، استادان، پژوهشگران، کارآفرینان و صنعتگران فعال در حوزه هوش مصنوعی‌اند.

این رویداد که از امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آغاز شده است، با برگزاری بوت‌کمپ در روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه پیدا می‌کند و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نیز، شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ در پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار می‌شود.

توسعه اشتغال دانش‌بنیان و استفاده از ظرفیت نخبگان در توسعه صنعت فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات، تسهیل و حمایت از ایجاد و توسعه زیست‌بوم نوآوری و افزایش عمق بومی‌سازی فناوری‌های کلیدی در این صنعت و نیز تجاری‌سازی و ایجاد یا توسعه بازار برای شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه، ازجمله اهداف ایرانسل در حمایت از زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور است که مجموعه ایرانسل لبز، بازوی تحقیق و توسعه ایرانسل، آن را با برگزاری و مشارکت در رویدادهای استارتاپی، اعلام فراخوان‌های همکاری و امضای توافق‌نامه‌ها با سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و بنیادهای علمی، حمایت از طرح‌های تحقیقاتی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و… پیگیری می‌کند.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا