zoomit

دستیار صوتی سیری به‌طور کلی متحول شده است و اکنون از آیکون و انیمیشین‌های جدیدی استفاده می‌کند. پاسخ‌های ارائه شده از سوی سیری در کارت‌هایی با جزئیات بسیار بالا ظاهر می‌شوند. نسخه‌ی جدید سیری به‌کمک مدل های زبانی بزرگ توالی سوالات را درک می‌کند و برای درخواست‌‌های بعدی نیازی به تکرار اطلاعات ندارد.

سیری به‌محتوایی که کاربر درحال تعامل با آن‌ها است واکنش نشان می‌دهد و توانایی انجام اقدامات درون‌برنامه‌ای را دارد. برای مثال اگر درحال پرکردن فرمی هستید که از شما جزئیات گواهینامه‌ی رانندگی را می‌خواهد، سیری گواهینامه‌ی شما را نمایش می‌دهد و حتی جزئیات خواسته شده را استخراج می‌کند.

قابلیت‌های جدید سیری به‌مرور به iOS 18 اضافه خواهند شد. کوپرتینویی‌ها می‌خواهند نسخه‌ی جدید سیری را آیپد و مک نیز بیاورند.

پشتیبانی از RCS در iMessage

اپل سرانجام به‌دلیل فشارهای اتحادیه‌ی اروپا اعلام کرد که اپلیکیشن Messages در iOS 18 از پروتکل RCS پشتیبانی می‌کند و این استاندارد جدید جایگزین SMS خواهد شد؛ البته جزییات دیگری درباره‌ی این خبر مسرت‌بخش به‌اشتراک نگذاشت.

در حال حاضر، هنگامی که کاربران iOS و اندروید با یکدیگر پیام مبادله می‌کنند، خدمات به SMS باز می‌گردد، عکس‌ها و ویدئوها با کیفیت پایین‌تری ارسال و پیام‌ها کوتاه می‌شوند و مکالمات به‌طور سرتاسری رمزگذاری نمی‌شوند. علاوه‌بر این، پیام‌های گوشی‌های اندرویدی با حباب‌های سبز در چت‌های iMessage ظاهر می‌شوند.

RCS تقریباً مانند پروتکل آی‌مسیج امکان ارسال پیام‌های بلندتر و پشتیبانی از تصاویر و ویدئوهای با کیفیت بالاتر را فراهم می‌کند. RCS به‌عنوان استاندارد ارسال پیام‌ در گوشی‌های اندروید مورد پذیرش قرار گرفته است، اما اپل تاکنون آن را به رسمیت نمی‌شناخت.

ادغام ChatGPT با سیری

حتما بخوانید :

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا