zoomit

کد استعلام اینترنت همراه اول

کد استعلام اینترنت همراه اول

خیلی وقت‌ها بدون اینکه متوجه باشیم ساعت‌ها از اینترنت همراه استفاده می‌کنیم و نتیجه آن را در زود تمام شدن بسته‌های اینترنت یا قبض سنگین آخر ماه می‌بینیم. برای مدیریت مصرف اینترنت بهتر است که در بازه‌های زمانی مختلف میزان مصرف خود را بدانیم.

پیش از این چگونگی استفاده از کد استعلام اینترنت ایرانسل را برایتان توضیح دادیم. در این مقاله راه‌هایی را که مانده اینترنت همراه اول را به اطلاع شما می‌رسانند معرفی می‌کنیم.

استعلام مانده اینترنت همراه اول با کد دستوری

همراه اول بسیاری از خدماتش را از طریق کد دستوری ارائه می‌دهد. مثلاً شما می‌توانید برای استفاده از کد دایورت همراه اول برای انتقال تماس استفاده کنید. همچنین برای لغو آهنگ پیشواز همراه اول و روش‌های فعال‌سازی اینترنت رایگان همراه اول هم کد دستوری تعریف شده است. خرید بسته‌های اینترنت یا مکالمه و همچنین پرداخت قبض یا شارژ هم با کد دستوری ممکن است. با استفاده از کد دستوری، دیگر شما نیازی به دسترسی به اینترنت یا داشتن اعتبار ندارید و خدمات به راحتی در اختیارتان قرار می‌گیرند.

برای استعلام مانده اینترنت همراه اول از طریق کد دستوری می‌توانید از کد #۱۰۰* استفاده کنید. پس از شماره‌گیری آن گزینه اول یعنی اینترنت را انتخاب کنید و در مرحله بعد شماره مربوط به استعلام را وارد کنید. پس از ارسال درخواست شما، پیامی برایتان نمایش داده می‌شود که به شما می‌گوید نتیجه درخواستتان از طریق پیامک به اطلاعتان می‌رسد.

در پیامکی که دریافت می‌کنید تمام اطلاعات بسته‌ی اینترنت‌تان، به همراه حجم باقی مانده آن را می‌توانید ببینید. همچنین اطلاعات بسته‌ی رزروی شما هم نوشته می‌شود.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا