zoomit

چت‌بات گوگل بارد اکنون براساس ترجیحات هر کاربر، پاسخ‌های شخصی‌شده ارائه می‌دهد

چت‌بات گوگل بارد اکنون براساس ترجیحات هر کاربر، پاسخ‌های شخصی‌شده ارائه می‌دهد

مطمئناً هر کاربری تمایل دارد هنگام کار با چت‌بات هوش مصنوعی، پاسخ‌‌هایی شخصی براساس ترجیحات خاص خود دریافت کند. اکنون گوگل تصمیم گرفته است که این ویژگی را به چت‌بات بارد اضافه کند و بدین‌ترتیب، هوش مصنوعی غول جست‌وجوی اینترنت با جزئیات شخصی شما سازگاری دارد و آن‌ها را به‌خاطر می‌سپارد.

از امروز وقتی با گوگل بارد چت کنید، هر مکالمه‌ی جدید به‌طور کامل از پایه آغاز خواهد شد. این یعنی اگر شما و یکی از دوستانتان از هوش مصنوعی گوگل سؤال مشابهی بکنید، پاسخ‌هایی تقریباً یکسان دریافت خواهید کرد. درحال‌حاضر، جزئیات اندکی وجود دارد که بارد از آن‌ها برای شخصی‌سازی پاسخ‌دهی به هر کاربر استفاده می‌کند؛ ازجمله مکان فعلی افراد.

گاهی‌ اوقات جزئیاتی وجود دارد که یادآوری آن‌ها به هوش مصنوعی در ابتدای هر مکالمه خسته‌کننده است. به‌عنوان مثال، اگر رژیم غذایی بدون خاص یا حساسیت غذایی دارید، باید هربار برای دریافت ایده‌های دستور پخت غذا از بارد، به این نکته اشاره کنید.

ظاهراً گوگل در حال آماده‌سازی روش جدیدی است تا بارد بتواند جزئیات مهم و ترجیحات هر کاربر را به‌خاطر بسپارد. دیلان راسل فاش کرده است که ویژگی‌ جدید چت‌بات گوگل به این هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا جزئیات خاصی که با آن به‌اشتراک می‌گذارید، بررسی و از اطلاعات مذکور برای بهبود کیفیت پاسخ‌دهی به درخواست‌ها استفاده کند.

درحال‌حاضر، این شرکت نسخه‌ی اولیه‌ی رابط‌ کاربری جدید بارد را با قابلیت یادشده ارائه داده که در آن نمونه‌هایی از اطلاعاتی آورده شده است که بارد می‌تواند به‌خاطر بسپارد:

 • سعی می‌کنم از خوردن گوشت پرهیز کنم
 • من دو فرزند دارم
 • لطفاً پاسخ کوتاه‌تری ارائه بده
 • منبع : زومیت

  مشاهده بیشتر
  دانلود نرم افزار

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همچنین ببینید
  بستن
  دکمه بازگشت به بالا