zoomit

ورود به آموزشیار و راهنمای کامل بخش‌های آن

ورود به آموزشیار و راهنمای کامل بخش‌های آن

همه دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات الکترونیک، اطلاع‌رسانی و همچنین دسترسی اعضای خود به پروفایل شخصی‌شان سامانه‌ای دارند. دانشگاه آزاد هم سامانه آموزشیار را با همین اهداف راه‌اندازی کرده است تا اساتید و دانشجویان این دانشگاه بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و دانشجویان این دانشگاه با ورود به آن می‌توانند اموری مانند انتخاب واحد، مشاهده سوابق تحصیلی، مشاهده کارنامه، پرداخت شهریه و دریافت وام را به‌صورت آنلاین انجام دهند.

سامانه آموزشیار چیست؟

سامانه آموزشیار با هدف یکپارچه‌سازی امور اداری مربوط به دانشگاه آزاد طراحی شده و خدمات مختلفی را به دانشجویان، اساتید و پرسنل این دانشگاه ارائه می‌کند. این سایت با آدرس www.edu.iau.ir در دسترس است و خدمات مختلفی مانند ثبت نام، انتخاب واحد، پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه، مشاهده ریز نمرات، مشاهده لیست دروس و واحدها، حذف و اضافه، ارزشیابی اساتید و درخواست تسهیلات را ارائه می‌کند.

با توجه به گستردگی خدمات الکترونیکی‌ای که در این سامانه ارائه می‌شود ممکن است به یک راهنما برای کار کردن با سامانه آموزشیار نیاز داشته باشید. ما در این مطلب با معرفی بخش‌های مختلف این سامانه راهنمای مختصری از این پلتفرم به شما ارائه می‌دهیم.

ورود دانشجویان به سامانه آموزشیار

افراد مختلفی اعم از دانشجویان، اساتید، پرسنل و پرسنل سازمانی دانشگاه آزاد امکان استفاده از سامانه آموزشیار را دارند. به همین دلیل در بخش ورود به سامانه آموزشیار باید گزینه «دانشجو» را انتخاب کنید.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا