zoomit

نینتندو سوییچ ۲ احتمالاً نیمه‌ دوم ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

نینتندو سوییچ ۲ احتمالاً نیمه‌ دوم ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

کانال یوتیوب Doctre81 در ویدئویی جدید به آگهی نینتندو برای استخدام کارآموزان بازاریابی و فروش اشاره کرده است. ظاهراً آخرین مهلت استخدام تا اول دسامبر (۱۰ آذر) است. نکته‌ی مهم این آگهی، تعیین بازه‌ی زمانی ژوئن تا اوت (اواسط خرداد تا اواسط شهریور) است.

در متن آگهی آمده است که تجربه‌ی کاری نیروها ازطریق شبکه‌سازی و ارتباط با مدیران بخش‌های مختلف شرکت ارتقا داده خواهد شد. یوتیوبر می‌گوید که این اتفاق از برگزاری کمپین بازاریابی بزرگی در همان زمان خبر می‌دهد.

همان‌طور‌که در ویدئو Doctre81 عنوان شده است، نمی‌توان لزوماً این‌گونه برداشت کرد که کنسول Nintendo Switch 2 در ابتدای این کمپین معرفی شود؛ چون بازه‌ی زمانی مشخص‌شده در آگهی شغلی ممکن است نشان‌دهنده‌ی زمانی باشد که تبلیغات برای کنسول بعدی شدت می‌گیرد و به عرضه در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) منجر می‌شود؛ درست مانند کنسول بازی نینتندو مدل Lite که در پایان ماه سپتامبر عرضه شد.

طبق گفته‌های منبعی مطمئن، اگر قرار باشد کنسول نینتندو سوییچ ۲ در نیمه‌ی دوم سال آینده وارد بازار شود، مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳) زمان معرفی آن خواهد بود. قیمت کنسول بازی جدید نینتندو هنوز قطعاً مشخص نشده است.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا