zoomit

نرم‌افزار تماس ویدیویی رایگان گوگل میت با قابلیتی کاربردی آپدیت شد

نرم‌افزار تماس ویدیویی رایگان گوگل میت با قابلیتی کاربردی آپدیت شد

اگر هنگام حضور در جلسات آنلاین مجبور به تعویض دستگاه هستید، خبر خوبی برایتان داریم. گوگل با قابلیت جدیدی به نام Switch Here، جابه‌جایی تماس‌های فعال در میت را از کامپیوتر به گوشی هوشمند و برعکس بسیار آسان کرده است. این یعنی دیگر نگران پرش و قطع تصویر خود در طول جلسه نخواهید بود.

قابلیت جدید دیگری که به گوگل میت اضافه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور همزمان در دو مکان به یک تماس بپیوندند. بنابراین، می‌توانید درحالی‌که بین آشپزخانه و دفتر کارتان در رفت و آمد هستید، با روشن بودن تماس روی تبلت آشپزخانه و کامپیوتر دفتر کار، هم به پخت‌وپز برسید و هم در جلسه شرکت داشته باشید.

عملکرد قابلیت Switch here در گوگل Meet

Google

بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی گوگل، استفاده از Switch Here در برنامه‌ی میت نیاز به یادگیری استفاده از منوی جدید ندارد. هنگام برقراری تماس در پلتفرم مذکور، فقط باید لینک همان جلسه را روی دستگاهی که می‌خواهید به آن سوئیچ کنید باز و روی دکمه‌ی آبی رنگ Switch Here که جایگزین دکمه‌ی Join شده است، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید در گوگل میت همزمان روی دو دستگاه در جلسه‌ی آنلاین حاضر باشید، باید روی گزینه‌ی Other Joining Options کلیک و سپس Join Here Too را انتخاب کنید.

قابلیت انتقال تماس در میت برای حساب‌های شخصی گوگل و همچنین مشتریان Workspace در دسترس قرار گرفته است و از امروز برای کاربران فعال می‌شود.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا