zoomit

نحوه دریافت ریز مکالمات سیمکارت ایرانسل

نحوه دریافت ریز مکالمات سیمکارت ایرانسل

دریافت ریز مکالمات خط تلفن همراه یکی از خدماتی است که اپراتورهای ارائه‌دهنده سیمکارت باید به مشترکین خود ارائه کنند. ایرانسل هم به‌‌عنوان یکی از اپراتورهای ارائه‌دهنده سیمکارت در کشور امکان دریافت ریز مکالمات را برای مشترکان فراهم کرده است.

مشترکان اپراتور ایرانسل، چه سیمکارت اعتباری داشته باشند و چه سیمکارت دائمی، از دو روش حضوری و غیر حضوری می‌توانند فهرست و ریز مکالماتی را که با خط ایرانسلی‌شان داشته‌اند، دریافت کنند. انجام این کار روش‌ها و مراحلی دارد که نیوزلن در ادامه این مطلب نحوه دریافت آن را به‌طور کامل آموزش داده است.

دریافت ریز مکالمات ایرانسل به شیوه آنلاین

اگر قصد دارید بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف وقت و هزینه به ریز مکالمات خود دسترسی پیدا کنید می‌توانید از وب‌اپلیکیشن ایرانسل من یا اپلکیشین ایرانسل من مراجعه کنید. تفاوتی ندارد که مشترک سیمکارت دائمی ایرانسل هستید یا سیمکارت اعتباری؛ این برنامه امکان دریافت ریز مکالمه‌ها را به شما می‌دهد.

سیمکارت‌های دائمی

اگر مشترک خط دائمی ایرانسل هستید، می‌توانید ریز کارکردهای خط خود تا ۶ دوره گذشته را از طریق وب‌اپلیکیشن و اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنید. اگر از نسخه وب‌اپلیکیشن استفاده می‌کنید لازم است در صفحه اصلی این برنامه وارد بخش «حساب من» شوید، سپس به بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و در میان گزینه‌های موجود بخش «جزئیات کارکرد» را انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید بخش «مکالمه» را انتخاب کنید تا جزئیات و ریز مکالماتتان به شما نمایش داده شود.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا