zoomit

نحوه‌ ایجاد چندین پروفایل کاربری در اندروید

نحوه‌ ایجاد چندین پروفایل کاربری در اندروید

نکات قابل توجه:

 • اندروید از چندین پروفایل کاربری پشتیبانی می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه‌ها را بدون اینکه تداخلی در یکدیگر ایجاد کنند با یکدیگر به اشتراک بگذارند؛ مانند داشتن چند دستگاه در یک دستگاه.
 • افزودن پروفایل کاربری جدید در اندروید مانند راه‌اندازی دستگاه جدید با برنامه‌ها، تنظیمات، تصویر پس‌زمینه و سایر موارد دیگر است. گزینه «User Multiple Users» یا «استفاده از کابران چندگانه» را فعال و روند راه‌اندازی را دنبال کنید.
 • عملکرد دستگاه ممکن است با افزایش تعداد کاربران تحت‌تأثیر قرار گیرد و همچنین تعداد برنامه‌های نصب‌شده در هر پروفایل می‌تواند عملکرد گوشی را کاهش دهد. این نکته را هنگام ایجاد پروفایل‌های متعدد روی دستگاه خود در نظر داشته باشید.
 • با پشتیبانی اندروید از پروفایل‌های کاربری چندگانه شما این امکان را دارید که دستگاه اندرویدی خود را بدون نگرانی از تداخل در کار، با افراد دیگری به اشتراک بگزارید.

  هدف از پروفایل کاربری اندروید چیست؟

  افرادی که قبلاً از یک سیستم ویندوزی مشترک استفاده کرده‌اند، با ایجاد پروفایل کاربری اندروید آشنا هستند. هر فرد تنظیمات، برنامه‌ها و لاگین خود را دارد.

  دستگاه‌های اندرویدی قابلیت‌ مشابهی را برای این منظور دارند که شاید بسیاری از افراد آن را با ایجاد پروفایل کابری اشتباه بگیرند. این مفهوم بیشتر از اضافه کردن حساب گوگل دوم در کنار حساب اصلی است؛ بلکه پروفایلی کاملاً متفاوت با برنامه‌ها، تنظیمات، تصویر پس‌زمینه و موارد مشابه دارد. همانند داشتن دو دستگاه در یکی. زمانی که پرفایل جدید اضافه می‌کنید، به‌معنای واقعی کلمه روند کامل راه‌اندازی یک دستگاه جدید را طی انجام می‌دهید.

  بااین‌حال، نقطه ضعفی که وجود دارد عملکرد است، با افزایش تعداد کاربران در گوشی، عملکرد آن کاهش می‌یابد. هرچه برنامه‌های بیشتری در هر پروفایل نصب کنید عملکرد بدتر خواهد شد. اگر قصد دارید پروفایل جدیدی برای تمام اعضای خانواده روی تبلت تنظیم کنید، به این نکته توجه داشته باشید.

  ایجاد پروفایل کاربری در اندروید

  برای شروع، یک یا دو بار از بالای صفحه به پایین بکشید تا پنل تنظیمات سریع باز شود، سپس روی آیکون چرخ‌دنده ضربه بزنید.

  منبع : زومیت

  مشاهده بیشتر
  دانلود نرم افزار

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا