zoomit

نبرد پیکسل ۸ با رقبا؛ کدام دستگاه پیروز می‌شود

نبرد پیکسل ۸ با رقبا؛ کدام دستگاه پیروز می‌شود

باز هم گوشی هوشمند دیگری در دنیای فناوری معرفی شد و زمان مقایسه‌اش با رقبا فرارسید. این بار نوبت به پرچم‌دار گوگل رسیده تا با اپل و سامسونگ در نبردی نفس‌گیر مبارزه کند. در انتهای این مقاله، با اطلاعاتی که از هرکدام از دستگاه‌ها در اختیار دارید، می‌توانید مشخص کنید کدام محصول پیروز میدان خواهد بود.

برای بررسی و مقایسه گوگل پیکسل ۸، آیفون ۱۵ و گلکسی اس ۲۳ در بخش‌های مختلفی مانند طراحی، نمایشگر و سخت‌افزار تا انتهای این مقاله همراه نیوزلن باشید.

طراحی

نه پیکسل ۸ و نه آیفون ۱۵ جهش بزرگی در طراحی خود نسبت به نسل قبل نداشته‌اند. البته اصلاحاتی انجام شده اما تغییرات جزئی هستند. از سوی دیگر، سامسونگ امسال طراحی تمامی مدل‌های پرچم‌دار خود را یکسان کرده و این یعنی گلکسی اس ۲۳ طراحی دوربین خود را از مدل اولترای گران‌قیمت‌تر به امانت گرفته است.

ابتدا پیکسل ۸ گوگل را داریم که نمایشگر را از ۶٫۳ به ۶٫۲ اینچ کاهش می‌دهد. این خبری عالی برای دوستداران گوشی‌های کوچک محسوب می‌شود، به خصوص حالا که اپل دیگر مدل‌های جمع‌وجورتر خود را تولید نمی‌کند. کناره‌های دستگاه نیز منحنی‌تر شده که حس در دست گرفتن دستگاه را بهبود می‌بخشد. گوشی مذکور در سه رنگ مشکی و خاکستری و رزگلد عرضه می‌شود.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا