zoomit

عملیات نجات یک بیت‌کوین در ماتریکس بیت پین!

عملیات نجات یک بیت‌کوین در ماتریکس بیت پین!

در این کمپین یک بیت کوین درون ماتریکس گیر افتاده و تنها کسی که می‌­تواند به آن برای آزادی کمک کند، شما و دیگر مأموران هستید. شما اگر این مأموریت خطیر را قبول کنید، به‌عنوان پاداش بخشی از این بیت کوین را با توجه به زحماتتان دریافت خواهید کرد. شما ازطریق گردونه شانس و قرص قرمز رمز‌و‌راز­‌های عملیات را می‌توانید کشف کنید.

در عملیات نجات بیت کوین، شما مأمور ویژه ما هستید. بیت کوین در ماتریکس زندانی شده و شما باید با انجام مأموریت‌های مختلف یک بیت کوین را از ماتریکس آزاد و از‌آنِ خود کنید. بهتر است بدانید بیت کوینی که آزاد می‌کنید، از این به‌بعد مال شما و در کیف پول شما است.

برای شرکت در عملیات نجات بیت کوین چه کنیم؟

بیت کوین در صفحه زندانی شده است و عملیات شما دقیقاً از همین نقطه شروع می‌شود. از الان با بیت کوین رایگان تنها سه مأموریت و یک گردونه فاصله دارید. یادتان باشد برای شروع عملیات، حتماً باید عضو مأموران بیت پین باشید و برای این کار، تنها لازم است در بیت پین ثبت‌نام کنید.

۱ عملیات و ۳ مأموریت تا دریافت بیت کوین رایگان

برای دریافت بیت کوین رایگان، شما کافی است یکی از این سه مأموریت را انجام دهید یا همه آن‌ها را به‌طور‌ترکیبی پیش ببرید. اولین کار این است که حجم بالایی از تراکنش را در بیت پین داشته باشید؛ دومین مأموریت تعداد تراکنش­‌های شما است که مسلماً هر چقدر بیشتر باشد، بهتر خواهد بود؛ و سومین راه نیز دعوت از دوستان است که به‌ازای دوستانی که دعوت می‌کنید، سطح خود را افزایش می‌دهید. در‌ادامه، هر مأموریت را به‌صورت کامل توضیح داده‌ایم.

تمامی این مراحل در مدت محدودی انجام خواهد گرفت؛ پس از امروز به فکر برنامه‌­ریزی برای مأموریت­‌های خود باشید. اطلاعات بیشتر در این مورد نیز در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت پین برای شما فراهم شده است. کنار هر سطح از مأموریت، دکمه انجام مأموریت وجود دارد. زمانی که هر مأموریت را انجام می‌دهید، دکمه دریافت پاداش به شما نمایان می‌شود و با کلیک روی دکمه، به صفحه گردونه شانس منتقل می‌شوید. نگران نباشید! در‌ادامه متوجه می‌شوید منظور ما از مأموریت و هر سطح از مأموریت چیست!

مأموریت حجم معامله

مأموریت حجم معامله با مقدار خرید‌و‌فروش ارز دیجیتال در بازار تومانی تکمیل می‌شود. هر چقدر حجم معامله بیشتری داشته باشید، در مأموریت خود موفق‌­تر خواهید بود. حجم معامله شما در سه سطح زیر قابل‌انجام است:

 • سطح آلفا: یک‌میلیون تومان معامله
 • سطح بتا: پنج‌میلیون تومان معامله
 • سطح دلتا: پنجاه‌میلیون تومان معامله

مأموریت تعداد تراکنش

تعداد تراکنش نیز یکی دیگر از مأموریت‌­های شما است. با تراکنش بیشتر، شانس خود را برای گردونه افزایش می‌دهید و سهم بیشتری از بیت کوین را می‌توانید برای خود کنید. در این مأموریت، تراکنش‌های بالای یک‌میلیون تومان مبنای محاسبه تعداد تراکنش قرار می‌گیرند. یادتان باشد در سه سطح می‌توانید مأموریت تعداد تراکنش را انجام دهید. این سه سطح عبارت‌اند از:

 • سطح آلفا: یک تراکنش بالای یک‌میلیون تومان
 • سطح بتا: پنج تراکنش بالای یک‌میلیون تومان
 • سطح دلتا: بیست تراکنش بالای یک‌میلیون تومان

مأموریت دعوت از دوستان

برای اینکه مأمور رویال بیت پین باشید، نیاز است وفاداری خود را ثابت کنید. با دعوت از دوستان و فعالیت آن‌ها شما نیز بیت‌کوین به‌دست خواهید آورد که معامله‌­ای دو‌سَر‌برد برای شما و دوستی که ازطرف شما دعوت شده است. هر دوستی که دعوت می‌کنید، حتماً نیاز است احراز هویت تا سطح دو را تکمیل کرده باشد. سطح‌های این مأموریت به‌شرح زیر تعریف شده‌اند:

 • سطح آلفا: یک دوست دعوت‌شده
 • سطح بتا: پنج دوست دعوت‌شده
 • سطح دلتا: ده دوست دعوت‌شده

نکته: هر مأموریت‌ ۳ سطح دارد: آلفا و بتا و دلتا. بعد از تکمیل هر سطح، به سطح بعدی منتقل می‌شوید و می‌توانید پاداش سطح بعدی هم با انجام مأموریت دریافت کنید، تا زمانی که پاداش تمام سطوح را دریافت کرده باشید.

گردونه شانس

ممنون از اینکه مأموریت‌ها را انجام دادید. با توجه به سطح مأموریت، بخشی از بیت‌کوین به‌عنوان پاداش مال شما است. در این مرحله، تنها کافی است گردونه را به‌گردش درآورید و شانس خود را برای میزان دریافت بیت کوین امتحان کنید. گردونه شامل سه سطح از پاداش است: سطح آلفا و سطح بتا و سطح دلتا. متناسب با سطح مأموریتی که انجام داده‌اید، می‌توانید پاداش خود را دریافت کنید. خبر خوش اینکه شما به‌ازای انجام هر مأموریت در هر سطح، می‌توانید یک بار گردونه شانس را بچرخانید.

بیت پین

برای مثال، اگر مأموریت تعداد تراکنش را انجام داده‌اید، در مرحله اول با انجام یک تراکنش بالای یک‌میلیون تومان، سطح آلفا را کسب کرده‌اید و در گردونه، دایره سطح آلفا (دایره بیرونی) برای شما روشن می‌شود. زمانی که گردونه را بچرخانید، نقطه تلاقی دایره سطح آلفا و نوار سبز پاداش شما برای انجام مأموریتتان است.

چقدر بیت کوین در ماتریکس وجود دارد؟

یک بیت کوین درون ماتریکس ما به‌دام افتاده که رهایی آن به‌دست شما است و با توجه به استقبال کاربران، ممکن است که یک بیت کوین دیگر نیز به این ایردراپ اضافه شود. البته یک قرعه­‌کشی با ده‌میلیون ساتوشی نیز وجود دارد که برنده­‌اش در انتهای مأموریت همه مأمورها مشخص خواهد شد. تمامی مأموران در تلاش هستند تا بیت کوین ماتریکس را آزاد کنند. شما نیز برای جایزه بیشتر باید تمام تلاش خود را به‌کار بگیرید. شایان ‌‌‌‌ذکر است که تمام پاداش‌ها به ساتوشی محاسبه خواهد شد. در باکس نمایش مقدار پاداش دریافت‌شده شما و مقدار بیت کوین باقی‌مانده (بر حسب ساتوشی) نشان داده شده است که هر ۳۰ دقیقه به‌روز می‌شود.

قرص شانس

مسلما اگر شخصیت نئو در فیلم ماتریکس قرص آبی را انتخاب می‌­کرد، زندگی­‌اش بدون تغییر ادامه پیدا می‌کرد. شما اگر جای او بودید چه می‌کردید؟ تا پایان نجات بیت کوین، شما می‌توانید هر‌روز یک قرص شانس را برای دریافت یک شانس شرکت در قرعه‌کشی ده‌میلیون ساتوشی امتحان کنید. اگر قرص قرمزرنگ به‌نمایش دربیاید، یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی ده‌میلیون ساتوشی در پایان عملیات دریافت می‌کنید.

نکته:

 • تایمر استفاده از قرص شانس به‌صورت روزانه عدد‌شماری می‌کند و ۱۲ هر شب ریست می‌شود.
 • در صفحه قرص شانس، تعداد شانس‌های دریافتی‌تان را می‌توانید مشاهده کنید.

برای شرکت در عملیات نجات بیت‌کوین، کافی است سری به وب‌سایت بیت پین بزنید و در این سایت ثبت‌نام کنید. باقی مراحل بسیار ساده خواهد بود و مشکلی از این بابت نخواهید داشت. با انجام مأموریت­‌ها، در انتهای هر روز گردونه را بچرخانید و بیت کوین رایگان دریافت کنید.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا