zoomit

شرایط و آموزش ثبت نام رانندگان در اسنپ

شرایط و آموزش ثبت نام رانندگان در اسنپ

این روزها بسیاری از افراد کار کردن در اسنپ را به‌عنوان شغل اصلی یا شغل دوم خود انتخاب کرده‌اند. برای تاکسی‌های اینترنتی همیشه مسافر هست و میزان درخواست برای اسنپ همواره وجود دارد. همین موضوع بعضی افراد را ترغیب می‌کند که به جمع رانندگان اسنپ بپیوندند.

اضافه شدن به جمع رانندگان اسنپ شرایط ویژه‌ای دارد اما مراحل ثبت نام بسیار کوتاه و آسان است. شما با صرف کمتر از ۱۰ دقیقه از وقت خود می‌توانید به‌صورت آنلاین برای پیوستن به جمع رانندگان اسنپ ثبت نام کنید. اگر چنین قصدی دارید تا انتهای این مطلب همراه نیوزلن باشید. ما تمام شرایط و مراحل ثبت نام به عنوان راننده در اسنپ را برایتان توضیح خواهیم داد.

شرایط ثبت نام رانندگان در اسنپ

افراد برای این‌که یکی از رانندگان اسنپ باشند به برخورداری از شرایط خاص و ویژه‌ای نیاز ندارند. شرکت اسنپ صرفاً دو شرط را برای کسانی که قصد ثبت نام به عنوان راننده در اسنپ را دارند در نظر گرفته است. این شرایط برای تمام کسانی است که مایل به عضویت به عنوان راننده در اسنپ هستند و تفاوتی ندارد راننده خودرو باشند یا موتور یا وانت.

شرط اول این است که از زمان صدور گواهینامه فرد حداقل سه ماه گذشته باشد. دومین شرط هم این است که متقاضی یک گوشی هوشمند در اختیار داشته باشد؛ با توجه به این که سرویس تاکسی اینترنتی اسنپ از طریق اپلیکیشن فعال است، رانندگان باید گوشی هوشمند داشته باشند تا از طریق آن بتوانند در اسنپ فعالیت کنند.

اگر از دو شرطی که شرکت اسنپ برای رانندگانش تعیین کرده برخوردار هستید نوبت به آن می‌رسد که مدارک مورد نیاز را هم فراهم کنید و برای طی کردن مراحل ثبت نام دست به کار شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام رانندگان در اسنپ

مثل استخدام در هر شرکتی و همکاری کردن با هر مجموعه دیگری، برای کار کردن به عنوان راننده در اسنپ هم به ارائه مدارک خاصی نیاز دارید. در ادامه مدارکی که برای ثبت نام نیاز دارید، فهرست شده است:

 • بیمه‌نامه خودرو
 • گواهینامه راننده
 • عکس واضح راننده
 • معاینه فنی (برای خودروهایی که چهار سال از تاریخ تولیدشان گذشته باشد)
 • با توجه به این‌که ثبت نام به عنوان راننده در اسنپ به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام می‌شود، لازم است از تمام مدارکی که ذکر شد تصویر واضح و باکیفیتی تهیه کنید و هنگام ثبت نام این تصاویر را بارگذاری (آپلود) کنید.

  مزایای همکاری با اسنپ به‌عنوان راننده

  یکی از مزایای مهم همکاری با شرکت اسنپ به‌عنوان راننده این است که ساعت کاری کاملاً دلخواه است. شما هر روز از هفته و هر ساعتی از شبانه‌روز که مایل باشید می‌توانید وارد اپلیکیشن راننده اسنپ شوید و اقدام به پذیرش مسافر و سرویس کنید. هیچ الزامی به این که در روزها و ساعت‌های مشخص و از پیش تعیین‌شده در دسترس باشید و فعالیت کنید، وجود ندارد.

  علاوه‌براین، به‌دلیل فراگیری اسنپ و استفاده مداوم کاربران از سرویس اسنپ درآمد رانندگان این شرکت تضمین‌شده است. خیال رانندگان اسنپ راحت است که همیشه مسافری برای رساندن به مقصد و کسب درآمد وجود دارد.

  نکات مهم پیش از ثبت نام به عنوان راننده در اسنپ

  اسنپ در وب‌سایت خود چند نکته مهم را مطرح و پیشنهاد کرده است که رانندگان پیش از ثبت نام این نکته‌ها را در نظر داشته باشند.

  ۱. اسنپ تأیید صلاحیت همه‌جانبه رانندگان خود را به پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا سپرده است و پس از پایان مراحل ثبت نام و ارائه مدارک، نتیجه درخواست تایید صلاحیت متقاضیان از طرف ناجا به شرکت اسنپ اعلام می‌شود.

  ۲. تمامی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در اسنپ باید متعلق و مربوط‌به یک نفر باشد.

  ۳. تصویر مدارک مورد نیاز برای ثبت نام باید خوانا و واضح باشد.

  ۴. اگر متقاضی حین ثبت نام از پنل خارج شود با وارد کردن شماره موبایل خود می‌تواند مراحل ثبت نام را از همان مرحله از سر بگیرد.

  ۵. پس از ثبت نام و بررسی اطلاعات شما «کد فعال‌سازی حساب کاربری» از طریق پیامک برای متقاضی ارسال می‌شود. ارسال این کد به معنی ثبت نام قطعی و فعال شدن حساب کاربری متقاضی است.

  ۶. فعال‌سازی و فرایند بررسی حساب‌های متقاضیان در بازه زمانی حدوداً یک هفته‌ای انجام می‌شود.

  نحوه ثبت نام رانندگان در اسنپ

  برای این که بتوانید در اسنپ به عنوان راننده ثبت نام کنید وارد اپلیکیشن راننده اسنپ یا سایت ثبت نام راننده در اسنپ شوید. در صفحه اول اپلیکیشن باید شماره موبایل خود را وارد کنید و روی گزینه «شروع ثبت نام» بزنید.

  اگر می‌خواهید با خودروی سواری در اسنپ ثبت نام کنید باید از طریق همین اپلیکیشن اقدام کنید، گزینه «آنلاین» را انتخاب کرده و سپس روی گزینه «ثبت نام یا پیگیری» بزنید. اگر قصد دارید با موتور یا وانت در اسنپ ثبت نام کنید در بالای صفحه روی بخش «موتور یا وانت» ضربه بزنید. در ادامه، شماره موبایلتان را وارد کنید. در مرحله چهارم، کد تأیید به شماره شما پیامک می‌شود؛ کد را وارد کنید و گزینه «ورود» را انتخاب کنید.

  منبع : زومیت

  مشاهده بیشتر
  دانلود نرم افزار

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا