zoomit

رونمایی پردازنده‌های دسکتاپ نسل ۱۴ اینتل بسیار نزدیک است

رونمایی پردازنده‌های دسکتاپ نسل ۱۴ اینتل بسیار نزدیک است

پردازنده‌های دسکتاپ نسل ۱۴ اینتل قرار است مدل‌های بهبودیافته‌ای از پردازنده‌های نسل ۱۳ این شرکت باشد که با نام Raptor Lake در سال گذشته روانه بازار شدند و نمونه‌های بهبود یافته‌ی آن‌ها نیز با اضافه شدن پسوند Refresh به آخر عنوان در سال جاری معرفی می‌شوند. این پردازنده‌ها پیش‌تر قرار بود در مراسم Innovation 2023 اواخر شهریور معرفی شوند، اما این اتفاق رخ نداد.

به‌ گزارش ویدئوکاردز، مدل‌های جدید پردازنده‌های دسکتاپ اینتل با افزایش قیمت ۴ درصدی در مقایسه‌ با نسل قبلی مواجهند و اطلاعات افشایی جدید از یک خرده‌فروشی کانادایی، گواهی بر این خبر است.

با نزدیک شدن به عرضه قریب‌الوقوع سری جدید پردازنده‌های اینتل، انتظار می‌رود که قیمت‌گذاری تبدیل به چیزی ملموس‌تر و قابل اعتمادتر شود. در این زمینه، یکی دیگر از خرده فروشان کانادایی، Canada Computers، نیز لیست‌هایی را برای تقریباً کل مجموعه منتشر کرده که نشان‌دهنده افزایش میانگین قیمت مشابه با خرده‌فروشان دیگر است.

باید گفت که البته این محصولات مستقیماً در صفحه خرده‌فروشان قابل‌مشاهده نبودند؛ اما زمانی که کاربران این مدل‌های خاص را جست‌وجو کنند در نتایج می‌توانند آن‌ها را پیدا کنند. در بین شش مدل پردازنده، پنج مدل به‌شیوه عکس زیر با مشخصات فنی اولیه و قیمت‌گذاری قابل‌مشاهده هستند. فراموش نکنید که CAD دلار کانادا است.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا