zoomit

تبلت پیکسل گوگل با داک مغناطیسی به نمایشگر هوشمند تبدیل می‌شود

تبلت پیکسل گوگل با داک مغناطیسی به نمایشگر هوشمند تبدیل می‌شود

گوگل طی رویداد Made By Google 22 سرانجام از گوشی‌های سری پیکسل ۷ رونمایی کرد. این محصولات از نسل دوم تراشه‌ی اختصاصی گوگل موسوم به تنسور G2 بهره می‌برند و نمایشگر و دوربین‌های آن‌ها نسبت به نسل قبل بهبود داده شده است. علاوه‌براین پرچم‌داران جدید گوگل از قابلیت‌های جالب یادگیری ماشینی استفاده می‌کنند. این شرکت همچنین از اولین ساعت هوشمند مجهز به WearOS خود رسماً رونمایی کرد؛ محصولی با طراحی منحصربه‌فرد که مجموعه‌ای از گزینه‌های سفارشی‌سازی و قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام و موارد دیگر را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. این شرکت همچنین با تأیید شایعات اخیر، از تبلت جدید پیکسل رونمایی‌ کرد.

XDA می‌نویسد، اگرچه گوگل از ارائه‌ی همه‌ی جزئیات درمورد تبلت پیکسل خودداری کرد، اما گفت کاربران با اتصال این محصول به داک مغناطیسی مخصوص، می‌توانند از آن به‌عنوان نمایشگر هوشمند استفاده کنند. این شرکت با انتشار بیانیه‌ای گفت:

تبلت پیکسل با یک پایه‌ی بلندگوی مغناطیسی جفت می‌شود تا دستگاه شما را همیشه به‌طور کامل شارژ نگه دارد و بهترین ویژگی‌های یک نمایشگر هوشمند را ارائه دهد. این محصول به‌نحوی طراحی شده که به‌طور یک‌پارچه از یک نمایشگر خانگی به یک دستگاه سرگرمی تبدیل می‌شود که می‌توانید آن را با خود به هرجایی حمل کنید.

مقاله‌ی مرتبط:

  • تبلت گوگل پیکسل با تراشه تنسور G2 معرفی شد
  • قابلیت Photo Unblur در سری پیکسل ۷، تاری عکس‌های قدیمی را برطرف می‌کند

گوگل سال آینده دو مدل داک مغناطیسی عرضه خواهد کرد. این دو محصول با نام‌رمز Korlan و Yuzu احتمالاً با استفاده از پین‌های پوگو (Pogo) پشت تبلت به آن متصل می‌شوند و رابط‌کاری این دستگاه اندرویدی را به یک نمایشگر هوشمند تغییر می‌دهند. کاربران همچنین گزینه‌هایی برای شخصی‌سازی قابلیت‌ها و دسترسی به ویژگی‌های کنترل خانه‌های هوشمند، ثبت یادآوری‌ها و موارد دیگر دردسترس خواهند داشت.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا