zoomit

به‌روزرسانی مایکروسافت اج اندروید با بهبود قابلیت مسدودسازی تبلیغات ویدئویی منتشر شد

به‌روزرسانی مایکروسافت اج اندروید با بهبود قابلیت مسدودسازی تبلیغات ویدئویی منتشر شد

نسخه‌ی اندرویدی مایکروسافت اج، محبوبیت زیادی میان کاربران ندارد. براساس جدیدترین گزارش Statcounter، سهم بازار اج بسیار کم است، زیرا کاربران اکوسیستم اندروید تمایلی به مهاجرت از کروم یا مرورگر سامسونگ به مرورگرهای دیگر ندارند. بااین‌حال، ویژگی جدید اج برای اندروید احتمالاً نظر برخی افراد را نسبت به این مروگر تغییر خواهد داد و آن‌ها را وسوسه خواهد کرد تا از آن استفاده کنند.

به گزارش Neowin، نسخه‌ی اندرویدی اج، یک پرچم آزمایشی جدید برای بهبود نحوه‌ی مسدودسازی تبلیغات دریافت کرده است. آپدیت اخیر این مرورگر با پیکربندی جدید قادر خواهد بود تبلیغات ویدئویی ازجمله پیش‌نمایش‌های یوتیوب را بهتر مسدود کند. گفته‌ می‌شود این پرچم جدید عملکرد بسیار خوبی در مسدودسازی آگهی‌های ویدئویی دارد اما شاید تجربه‌ی کاربری افراد در استفاده از آن، کمی متفاوت باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

  • مایکروسافت نسخه ۱۰۵ مرورگر اج را با بهبودهای امنیتی منتشر کرد
  • به‌روزرسانی جدید اج امکان اجرای برنامه بدون نیاز به خروج از مرورگر را فراهم می‌کند

برای آزمایش مسدودکننده‌ی تبلیغات به‌روز در مایکروسافت اج اندروید، باید جدیدترین نسخه‌ی آن را از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کرده و به مسیر edge://flags/#edge-block-video-ads بروید. پرچم را روی Enabled قرار داده و مرورگر را دوباره راه‌اندازی کنید. پس از آن، هنگام استفاده از یوتیوب یا هر وب‌سایت دیگری که حاوی آگهی‌های ویدئویی است، از شر تبلیغات مزاحم رها خواهید شد.

سؤال این است که آیا مسدودکننده‌ی تبلیغات داخلی اج، می‌تواند انگیزه‌ی لازم را در کاربران اندروید ایجاد کند تا از کروم یا مرورگر سامسونگ به آن مهاجرت کنند؟

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا