zoomit

با کمک این ابزار هوش مصنوعی هر متنی را به فایل صوتی تبدیل کنید

با کمک این ابزار هوش مصنوعی هر متنی را به فایل صوتی تبدیل کنید

تاکنون تجربه شنیدن صدای ضبط‌شده‌ی خود را داشته‌اید؟ افراد زیادی بعد از شنیدن صدای خود حداقل برای چند لحظه تصمیم می‌گیرند سکوت کنند؛ زیرا متوجه می‌شوند آن صدایی که حین صحبت کردن خود می‌شوند، با صدای واقعی ضبط‌شده تفاوت زیادی دارد.

این پدیده در روان‌شناسی Voice Confrontation نام دارد که نزدیک‌ترین معادل را برای آن می‌توان «رویارویی یا تقابل صوتی» دانست. همه‌ی افراد از صدای خودشان بدشان نمی‌آید؛ اما معمولاً ناهماهنگی شناختی مرسوم‌تر است و اکثر افراد از شنیدن صدای خود حداقل در دفعات اول جا می‌خورند.

خوشبختانه با وجود هوش مصنوعی و ابزارهای مختلف که در کارهای متنوعی می‌توانند دستیار شما باشند، دیگر نیاز نیست نگران رویارویی صوتی باشید. جدا از این موضوع، شاید ترجیح شخصی شما این باشد که محتوای صوتی تولید کنید؛ اما با صدای شخصی خودتان نباشد و برنامه‌ای برای همکاری با گوینده ندارید.

هوش مصنوعی علاوه‌بر ابزارهای مختلف برای تولید عکس از متن، در حوزه‌ی صوتی نیز ابزارهای مختلفی ارائه می‌کند که ازجمله می‌توان به بهترین هوش مصنوعی برای تقلید صدا اشاره کرد. در این مقاله، قصد داریم ۵ نمونه از بهترین ابزار هوش مصنوعی تبدیل متن به صدا را به شما معرفی کنیم. در گذشته، مقاله‌ای مشابه برای آشنایی با روش های تبدیل ویس به متن نوشته‌ایم که در‌صورت نیاز می‌توانید به آن مراجعه کنید.

ابزار هوش مصنوعی تبدیل متن به صدا

۱. پلتفرم Lovo.ai

پلتفرم lovo.ai یکی از بهترین پلتفرم‌های تبدیل متن به صدا (TTS) مبتنی‌بر هوش مصنوعی به‌حساب می‌آید که حتی در این زمینه جایزه‌ای کسب کرده است. پلتفرم Lovo ازجمله ابزارهای قوی و ساده‌ی تبدیل متن به صدا با قابلیت تولید صدای واقعی نزدیک به صدای انسان است.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا