zoomit

این آزمایش ثابت می‌کند که آیفون ۱۵ پرو مکس به‌سادگی نمی‌شکند

این آزمایش ثابت می‌کند که آیفون ۱۵ پرو مکس به‌سادگی نمی‌شکند

هفته‌ی گذشته کانال یوتوب JerryRigEverything با انتشار ویدیویی نشان داد قاب پشتی آیفون ۱۵ پرو مکس با وارد آمدن فشار می‌شکند. همین کافی بود تا بسیاری از افراد فضای اینترنت، بحث‌های فراوانی درمورد مشکل پرچمدار جدید اپل مطرح کنند. ویدیوی مذکور این سؤال را در ذهن ما ایجاد کرد که ‌آیا شاسی تیتانیومی جدید آیفون با لبه‌های گرد، دوام کمتری نسبت‌ به مدل‌ سال گذشته دارد؟ باید اشاره کنیم آیفون ۱۵ پرو ۶٫۱ اینچی برخلاف برادر بزرگ‌تر خود، با وارد شدن فشار به قاب پشتی نشکست.

Consumer Reports سعی کرد با استفاده از روشی عملی‌تر، موضوع شکننده‌ بودن آیفون ۱۵ پرو مکس را مورد بررسی قرار دهد. این وب‌سایت گزارش داده که قاب پشتی گوشی مذکور تحت فشار نمی‌شکند. جهت یادآوری باید اشاره کنیم سایت مذکور در زمان معرفی آیفون ۶، یکی از منتقدان اصلی طراحی گوشی اپل بود؛ زیرا مقاومت ناامیدکننده این دستگاه دربرابر خم‌شدن باعث شد کمپین Bendgate به‌سرعت در اینترنت به‌ موضوعی داغ تبدیل شود.

آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از قاب پشتی شیشه‌ای مات و شاسی تیتانیومی بهره می‌برند. این فلز درواقع استحکام بسیار بیشتری نسبت‌ به آلومینیوم و فولاد ضدزنگ دارد اما موضوعی که تعجب مردم را برانگیخت این است که آیا لبه‌های گرد تیتانیومی آیفون به‌دلیل یکپارچه‌شدن با شیشه‌ی پشتی این گوشی باعث‌ شده این دستگاه بیشتر در معرض شکستن یا ترک‌ خوردن قرار بگیرد یا خیر.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا