zoomit

اپل اواخر پاییز تولید آزمایشی آیفون ۱۶ را شروع می‌کند

اپل اواخر پاییز تولید آزمایشی آیفون ۱۶ را شروع می‌کند

با وجود این‌که زمان زیادی از عرضه‌ی آیفون ۱۵ نمی‌گذرد، اپل کار روی آیفون ۱۶ را شروع کرده است تا گوشی‌های این خانواده را برای رونمایی در شهریور ۱۴۰۳ آماده کند. یک افشاگر چینی می‌گوید اپل خط تولید آزمایشی در شهر چنگ‌دو کشور چین راه‌اندازی کرده است و احتمالاً تولید آزمایشی آیفون ۱۶ در ماه دسامبر (آذر و دی) شروع می‌شود.

شایعه‌ها می‌گویند اپل سال آینده پنج گوشی جدید شامل آیفون ۱۶، آیفون ۱۶ پلاس، آیفون ۱۶ پرو، آیفون ۱۶ پرو مکس و آیفون ۱۶ اولترا رونمایی می‌کند؛ البته ممکن است آیفون ۱۶ اولترا به‌عنوان جایگزینی برای آیفون ۱۶ پرو مکس از راه برسد.

عرضه‌ی آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس با حواشی زیادی همراه بوده است. در ابتدا مشکل داغی این گوشی‌ها موردتوجه قرار گرفت و زمان زیادی نگذشته بود که کاربران از خش‌خش اسپیکر خبر دادند. اپل امسال وسواس بیشتری در خط تولید به خرج می‌دهد تا مشکلات آیفون ۱۵ برای آیفون ۱۶ تکرار نشود.

اپل احتمالاً در سری آیفون ۱۶ حاشیه‌های نمایشگر را بیش‌از‌پیش کاهش می‌دهد و وزن دستگاه را پایین می‌آورد. آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس پردازنده‌ی A17 و سه آیفون دیگر پردازنده‌ی A18 Pro خواهند داشت.

مشخص نیست که قیمت CPU جدید اپل تا چه حد روی قیمت گوشی آیفون ۱۶ پرو و قیمت گوشی آیفون ۱۶ پرو مکس و اولترا اثر می‌گذارد. استفاده از برد مدار چاپی باریک‌تر ممکن است به کاهش ضخامت آیفون ۱۶ ختم ‌شود.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا