zoomit

اولین جزئیات گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ افشا شد

سامسونگ بعد از عرضه دو گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ به بازار، شروع به تولید نسل بعدی گوشی‌های تاشوی خود کرد و حالا گزارش‌های تأیید نشده‌ای از اطلاعات مربوط به این گوشی‌ها افشا شده است.

به گزارش gsmarena و طبق این اطلاعات تأیید نشده، در دو دوربین‌ سلفی گلکسی زد فولد ۴ از فناوری بهبود‌یافته دوربین زیر نمایشگر استفاده شده است و دوربین‌های پشت گوشی نیز نسبت به نسل قبلی خود بهبود یافته‌اند.

با اینکه هنوز اطلاعات بیشتری درمورد پیشرفت دوربین‌ پشتی این گوشی در دست نیست، می‌توان امید داشت که با دوربین‌های گوشی‌های پرچم‌دار امروزی قابل رقابت باشد.

لولای به کار رفته در گلکسی زد فولد ۴ سبک‌تر از لولای گلکسی زد فولد ۳ خواهد بود و این گوشی مقاومت بالاتری در برابر آب و گرد و غبار خواهد داشت. علاوه‌براین، جزئیات منتشر شده حاکی از آن است که ظرفیت باتری گلکسی زد فولد ۴ در مقایسه با گلکسی زد فولد ۳ تغییر زیادی نخواهد کرد و تاریخ عرضه آن نیز مشابه تاریخ عرضه گلکسی زد فولد ۳ خواهد بود.

درمورد گوشی گلکسی زد فلیپ ۴، طرح‌های اولیه‌ای وجود دارند که نشان می‌دهند در دو دوربین سلفی این گوشی نیز از فناوری دوربین زیر نمایشگر استفاده شده است، از طرفی برخی شایعات حاکی از آن است که حفره دوربین سلفی همچنان در گلکسی زد فلیپ ۳ وجود خواهد داشت و به نظر می‌رسد که سامسونگ هنوز تصمیم نهایی خود را برای انتخاب یکی از این دو فناوری نگرفته باشد.

طبق گزارش‌ها گلکسی زد فلیپ ۴ در مقابل آب و گرد و غبار نسبت به گوشی نسل قبل خود مقاوم‌تر است و امکان دارد سامسونگ لولای به کار رفته در گلکسی زد فلیپ ۴ را برای بهبود کارایی این گوشی به سبک گلکسی زد فولد ۴ طراحی کند.

تاریخ عرضه گلکسی زد فلیپ ۳ به احتمال زیاد هم‌زمان با تاریخ عرضه گلکسی زد فولد ۴، در نیمه دوم ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) خواهد بود.

باید توجه داشت که این جز‌ئیات، اولین اطلاعات فاش شده از نسل بعدی گوشی‌های تاشوی سامسونگ است و این شرکت هنوز هیچ‌کدام را تأیید نکرده است. بنابراین حتی اگر همه این جزئیات در حال حاضر درست باشند، تا زمان عرضه امکان تغییر هرکدام وجود خواهد داشت.

شما درباره اطلاعات اولیه نسل بعدی گوشی‌های تاشوی سامسونگ چه دیدگاهی دارید؟

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا