zoomit

آموزش برقراری تماس صوتی گروهی در تلگرام

آموزش برقراری تماس صوتی گروهی در تلگرام

بسیاری از ما به‌دلیل خستگی، توان و حوصله‌ی کافی برای گفت‌وگوی متنی یا به‌طور خودمانی‌تر، چت کردن در تلگرام یا دیگر پلتفرم‌ها را با دوستانمان نداریم؛ در چنین شرایطی، برقراری تماس صوتی می‌تواند راه‌گشا باشد تا به‌جای اینکه پیام‌های طولانی بنویسیم یا با ارسال ویس‌های پی‌در‌پی حوصله‌ی دیگران را سر ببریم، در قالب یک تماس صوتی، مکالمه‌ای مفید با اطرافیانمان داشته باشیم.

ازآنجاکه این‌روزها بسیاری از افراد، گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی را به دیگر پلتفرم‌ها ترجیح می‌دهند، در این مقاله تصمیم گرفتیم نحوه‌ی برقراری تماس صوتی تلگرام را آموزش دهیم تا از این طریق لحظاتی دلپذیر و ماندگار را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برقراری تماس صوتی در تلگرام

چه از نسخه‌ی اندروید و iOS تلگرام استفاده کنید و چه نسخه‌ی دسکتاپ را ترجیح دهید یا اصلاً بنا به شرایط هر دو نسخه را در اختیار داشته باشید، در هر صورت درست مانند تماس تصویری تلگرام،‌ این امکان را دارید که با تماس صوتی تلگرام، با اطرافیانتان در سراسر دنیا گفتگو کنید.

تماس صوتی گروهی تلگرام در اندروید

پیش از شروع این نکته را مدنظر داشته باشید که برای برقراری تماس گروهی، افزون‌بر ادمین بودن، باید تلگرام خود را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید. اگر از این مسئله اطمینان دارید، مراحل زیر را برای برقراری ارتباط پیش ببرید:

  • پس از اجرای تلگرام، به گروه وارد شوید و روی نام گروه ضربه بزنید.
  • نماد سه‌نقطه و سپس Start Video chat را انتخاب کنید.
  • در پنجره‌ی Video chat یک بار دیگر Start Video Chat را فشار دهید.

منبع : زومیت

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا