zoomit

آزمون سقوط از ارتفاع گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را تماشا کنید

آزمون سقوط از ارتفاع گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را تماشا کنید

اکثر گوشی‌های امروزی از پنل شیشه‌ای استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود دربرابر افتادن از ارتفاع بسیار آسیب‌پذیر باشند. شرکت کورنینگ با شیشه‌ی گوریلا گلس مقاومت گوشی‌ها را بسیار بالا برده، اما همچنان شماری از دستگاه‌ها با افتادن از ارتفاع دچار شکستگی شدید می‌شوند.

شکستن پنل شیشه‌ای گوشی اتفاقی کابوس‌وار است، به‌خصوص اگر گوشی شما یکی از دستگاه‌های تاشدنی جدید با قیمت بالا باشد. تاشدنی‌ها از مواد اولیه‌ی باکیفیتی ساخته شده‌اند، اما همچنان در شرایطی خاص دچار شکستگی می‌شود. کانال یوتیوب PhoneBuff آزمون سقوط از ارتفاع را روی دو گوشی جدید گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ انجام داده است تا مقاومت این تاشدنی‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

تماشا در یوتیوب | تماشا در آپارات

به گزارش سم‌موبایل، سامسونگ در پنل پشتی و جلویی هر دو گوشی تاشدنی جدیدش از شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس ویکتوس پلاس استفاده کرده است. این گوشی‌ها همچنین یک‌سری مواد اولیه‌ی دیگر در خود دارند که ضربه را جذب می‌کند. دو گوشی گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ به هنگام برخورد با زمین از ناحیه‌ی پشتی و جلویی‌ دچار شکستگی نشدند، چون فریم فلزی محصول توانست تا حد زیادی ضربه را جذب کند.

مقاله‌های مرتبط:

  • مقاومت دیدنی گلکسی زد فولد ۴ دربرابر خم شدن
  • بررسی گلکسی زد فولد ۴

به هنگام سقوط روی لولا، آلومینیوم بادوامی که سامسونگ در هر دو گوشی استفاده می‌کند خراش برداشت. وقتی این دو گوشی از طرف مخالف لولا روی زمین سقوط کردند زد فولد ۴ از سقوط جان سالم به در برد اما زد فلیپ ۴ ترک کوچکی برداشت. با وجود این اتفاق، عملکرد هر دو گوشی در آزمون سقوط بسیار عالی بود. البته گلکسی زد فولد ۴ عملکرد درخشان‌تری از خود نشان داد.

شما کاربران newslan چه دیدگاهی درباره‌ی آزمون سقوط از ارتفاع گوشی‌های تاشدنی سامسونگ دارید؟

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا