نرم افزار

نرم‌افزار «شاد» ارتقا می یابد

نرم‌افزار «شاد» ارتقا می یابد

گروه های علمی و اجرایی کانال «دنیای مغز و شناخت» در نظر دارند ضمن حفظ تنوع و گستردگی محتوا، برای تقویت دانش یادگیری در نوجوانان به‌ویژه در حوزه علوم شناختی، غالب محتوای کانال را در چارچوب پست‌های سریالی با محور موضوعات کلیدی منتشر کند.

علاوه بر محتوای آفلاین، برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سکو، هر ماه یک تا دو رویداد برخط ویژه دانش‌آموزان و معلمان برگزار خواهد شد. برگزاری ماهانه یا هفتگی چالش‌ها و مسابقات دانش‌آموزی نیز در برنامه این کانال قرار دارد.

کانال «دنیای مغز و شناخت» از ماه‌های آخر سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون نزدیک به ۷ هزار عضو دارد.
در این کانال علمی و ترویجی برنامه‌های متنوعی برای مخاطبان و علاقه‌مندان به اجرا گذاشته شد، به طوری که استقبال دانش‌آموزان از برگزاری یک دوره مسابقه کتابخوانی دانش مغز به مناسبت هفته آگاهی از مغز بسیار چشمگیر بوده است.
دانش‌آموزان برای شرکت در این مسابقه باید فصل‌های ۲ تا ۱۰ کتاب علوم اعصاب، دانش مغز: مقدمه‌ای برای فراگیران جوان را مطالعه کنند و سپس به سؤالات ۴ گزینه‌ای پاسخ دهند. منبع مسابقه از طریق کانال دنیای مغز و شناخت به طور رایگان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

در رویدادی دیگر دو وبینار «چگونه مهارت‌های مغز خود را در نوجوانی ارتقا دهیم» و «اصول آموزش با رویکرد شناختی» برگزار شد و اساتید در این حوزه‌ها به معرفی کارکرد‌های شناختی و ابزار‌های تقویت آن، اصول آموزش با رویکرد شناختی پرداختند و پست بازپخش هر یک از وبینار‌ها نزدیک به ۲ میلیون بار بازدید شده است.

محتوای ارائه‌شده شامل مقالات علمی، ویدئو، فکت شیت و اینفوگرافی مورد اقبال دانش‌آموزان و معلمان قرار گرفته و بیشتر پست‌ها به طور میانگین حدود ۲۰ هزار بار دیده شده‌اند. یکی از مقالات پر بازدید، مقاله مربوط به اضطراب ریاضی با بازدید یک میلیون و ۶۰۰ هزار میلیونی بوده است.

منبع: برنا

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا