بازی

نتفلیکس ورود به دنیای بازی‌های کامپیوتری را با تمرکز بر گوشی‌های همراه آغاز خواهد کرد

گزارش‌های به دست آمده از درآمدهای سه ماهه دوم نت فلیکس نشان میدهد که این شبکه اجتماعی تصمیم دارد تا ورود به صنعت گیمینگ را با تمرکز بر تولید بازی برای تلفن‌های همراه هوشمند آغاز کند.
 
به گزارش نیوزلن و به نقل از  engadget، کمپانی نت فلیکس در گزارش سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ خود به تحلیل برخی مسائل در رابطه با ورود به دنیای گیمینگ پرداخته است. نت فلیکس در این رابطه بیان کرده است که تمرکز اولیه آن روی گیمینگ موبایل خواهد بود و سعی دارد تا پروژه‌های تعاملی خود از قبیل Black Mirror Bandersnatch و Stranger Things را توسعه بدهد.
 
این عناوین جدید به عنوان بخشی از اشتراک کاربر بدون هیچ هزینه‌ای در اختیار او قرار خواهد گرفت و علاوه بر این نت فلیکس تاکید کرد که روند فعلی خود را در رابطه با فیلم و سریال‌های فعلی در پیش خواهد گرفت. این کمپانی در نامه‌ای به سهام داران خود اظهار داشته است که:« ما به گیمینگ به عنوان دسته بندی جدید محتوای خود و مشابه با توسعه‌ای که به فیلم‌های اصلی، انیمیشن‌ها و تلویزیون بدون خط داستانی نگاه می‌کنیم.»
 

 

 
سال ۲۰۲۰ برای نت فلیکس با موفقیت زیادی همراه بود و قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا ۱۶ میلیون کاربر جدید را در طی سه ماه به این سرویس جذب کرد. این روند همانطور که انتظار می‌رفت در سال ۲۰۲۱ به شدت نزولی شد و این شرکت برای یافتن کاربران جدید با مشکل مواجه شد.
 
این کمپانی در گزارش درآمد خود اظهار داشته است که در سه ماهه دوم ۱.۵ میلیون مشترک به این شبکه افزوده شده است که این میزان اندکی بهتر از پیش بینی یک میلیونی کارشناسان بوده است. با این حال این میزان همچنان کمتر از ۳.۹۸ میلیون کاربر جدیدی است که نت فلیکس در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ در سراسر جهان داشته است.
 
بنا بر اظهارات نت فلیکس تاخیر تولید محتوا به دلیل شیوع کرونا منجر به کاهش سرعت ارائه محتوا در این رسانه در نیمه اول سال ۲۰۲۱ شده است اما امید است که این روند در طی ماه‌های باقی مانده سال ۲۰۲۱ بهتر شود. بنابراین سه ماهه سوم برای نت فلیکس با عرضه فصل‌های جدیدی از سریال‌های محبوب این کمپانی بهتر خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا