zoomit

شیائومی ۱۲S اولترا در آزمون دوربین DXOMark، آیفون ۱۳ پرو مکس را پشت سر گذاشت

شیائومی ۱۲S اولترا در آزمون دوربین DXOMark، آیفون ۱۳ پرو مکس را پشت سر گذاشت

شیائومی در ماه جولای از جدیدترین گوشی پرچم‌دار خود یعنی شیائومی ۱۲S اولترا رونمایی کرد که البته این محصول به‌طور انحصاری فقط در بازار چین عرضه می‌شود. این دستگاه به‌دلیل عملکرد قدرتمند دوربین، مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفته است. اکنون درحالی‌که چندماه از عرضه‌ی این گوشی می‌گذرد، سرانجام نتایج آزمون‌های DXOMark آن دردسترس قرار گرفته است.

به گزارش Gizmochina، شیائومی ۱۲S اولترا موفق شده است در رتبه‌بندی جهانی DXOMark ازنظر عملکرد دوربین، جایگاه پنجم فهرست را به‌خود اختصاص دهد. این محصول در معیار مورداشاره، امتیاز ۱۳۸ را به‌دست آورد و بدین‌ترتیب آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس اپل که امتیاز هردو آن‌ها ۱۳۷ است را پشت سر گذاشت.

امتیاز شیائومی 12S اولترا در DXOMark

مقاله‌ی مرتبط:

  • آیا DXOMark واقعاً امتیازات خود را می‌فروشد؟ مدیرعامل این شرکت پاسخ می‌دهد
  • می ۱۱ اولترا با امتیاز ۱۴۳ در صدر رتبه‌بندی DxOMark قرار گرفت

گوشی پرچم‌دار شیائومی ۱۲S اولترا به‌دلیل کیفیت کلی تصویربرداری عالی خود در بیشتر سناریوها و تطبیق‌پذیری آن، مورد ستایش بسیاری از کاربران و منتقدان قرار گرفته است. یکی از نقاط قوت مهم این دستگاه، عملکرد بسیار خوب دوربین آن در نور کم است و می‌تواند محدوده‌ی دینامیکی گسترده‌ای را درحالت شب ارائه دهد. دوربین‌ فوق‌عریض و دوربین بزرگ‌نمایی این گوشی نیز تصاویر بسیار باکیفیتی را در همه‌ی فواصل ثبت می‌کنند و این مورد به‌خصوص برای سوژه‌هایی که در فاصله‌ی دور قرار دارند، بیشتر به‌چشم می‌خورد. دوربین این دستگاه درحالت فیلم‌برداری نیز عملکرد بسیار خوبی دارد و محدوده‌ی دینامیکی گسترده، رندر طبیعی بافت و نوردهی مناسبی ارائه می‌دهد.

البته گاهی اوقات دوربین شیائومی ۱۲S اولترا، فاقد یک‌پارچگی است که باعث می‌شود تصاویر ثبت‌شده، با یکدیگر تفاوت داشته باشند. علاوه‌براین، پیش‌نمایش عکس‌های گرفته شده، همیشه با تصویر نهایی مطابقت ندارد.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا