zoomit

شیائومی احتمالاً تا پایان ۲۰۲۲ حداقل ۶ دستگاه با تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus عرضه می‌کند

شیائومی احتمالاً تا پایان ۲۰۲۲ حداقل ۶ دستگاه با تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus عرضه می‌کند

اخیراً فهرستی از دستگاه‌های آینده شیائومی منتشر شده است که نشان می‌دهد این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۲ چندین مدل با استفاده از تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus به بازار عرضه خواهد کرد. دستگاه‌هایی چون ردمی K50S پرو در کنار شیائومی ۱۲S و صدالبته شیائومی ۱۲ اولترا.

بر کسی پوشیده نیست که کوالکام درحال توسعه نسخه بهبودیافته تراشه Snapdragon 8 Gen 1 برپایه فرایند ساخت ۴ نانومتری TSMC است. با توجه به اطلاعات منتشرشده، تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus احتمالاً ۱۰ درصد سریع‌تر از مدل استاندارد خواهد بود و انتظار می‌رود تا ماه آینده میلادی به‌طور رسمی معرفی شود. یکی از بزرگ‌ترین مشتریان کوالکام یعنی شیائومی، از اولین شرکت‌هایی خواهد بود که دستگاه‌هایی مجهز به این تراشه را راهی بازار خواهد کرد.

به گزارش Xiaomiui، شیائومی در نظر دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ حداقل ۶ گوشی با تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus معرفی کند. همان‌طورکه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، اسم رمز ۴ مدل معرفی‌نشده در کد‌های منبع رابط کاربری MIUI کشف شده است که همگی به پلتفرمی با نام PlatformX475 لینک شده‌اند؛ نامی که احتمالاً اسم رمزی برای تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus باشد.

اسم رمزهای فاش شده از کدهای منبع MIUI

از بزرگ‌ترین نام‌های این فهرست می‌توان به دستگاه Thor اشاره کرد؛ اسم رمزی که به پرچم‌دار تمام عیار چینی‌ها یعنی شیائومی ۱۲ اولترا اشاره دارد. علاوه‌بر‌این اسم رمز‌های zizhan و unicorn نیز به ترتیب شامل مدل‌های شیائومی میکس فولد ۲ و شیائومی ۱۲S پرو خواهند بود. اما اسم رمز چهارم یعنی mayfly درواقع شامل دو مدل می‌شود: شیائومی ۱۲T پرو و ردمی K50S پرو. از این رو می‌توان از شباهت سخت‌افزاری این دو مدل اطمینان داشت.

مقاله‌ی مرتبط:

  • هرآنچه از شیائومی ۱۲ اولترا انتظار داریم

Xiaomiui در ادامه به آخرین مدل با نام diting هم اشاره می‌کند که متأسفانه در عکس منتشرشده وجود ندارد؛ اما احتمالاً اسم رمز گوشی شیائومی ۱۲S باشد.

انتظار می‌رود شیائومی ۱۲ اولترا به‌همراه شیائومی میکس فولد ۲ و ردمی K50S پرو جزو اولین مدل‌هایی باشند که به‌همراه تراشه Snapdragon 8 Gen 1 Plus معرفی خواهند شد.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا