مديريت ICT

سرپیچی متا و یاهو از قوانین چین

سرپیچی متا و یاهو از قوانین چین

یاهو، شرکت خدمات اینترنتی مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که میزبان مجموعه‌ای از رویدادها و کنسرت‌های مجازی برای ساکنان کشور هنگ‌کنگ خواهد بود. همچنین برنامه‌های این شرکت در پلتفرم متاورسی دیسنترالند (Decentraland) انجام می‌شود.

یاهو همچنین یک نمایشگاه NFT به نام The Abyss of Kwun Tong برگزار خواهد کرد که هنرمندان محلی هنگ‌کنگ می‌توانند در آن حضور داشته باشند.

به گزارش نیوزلن از برنا، «لورین چنگ»، رئیس بخش مخاطبان یاهو در هنگ‌کنگ، از متاو‌رس به عنوان یک جایگزین مناسب برای ساکنان هنگ‌کنگ یاد کرده که با وجود محدودیت‌ها مربوط به همه‌گیری کرونا، به دنبال حضور در فعالیت‌های اجتماعی هستند.«امیدوار هستیم که بتوانیم از متاورس بدون توجه به زمان و مکان فیزیکی افراد، برای ارتباط آن‌ها استفاده کنیم.»

اخیرا قانونی در سراسر کشور هنگ‌کنگ تنظیم شده بود که بر اساس آن برای ورود به تمام مکان‌های عمومی مانند رستوران‌ها، ارائه گواهی آزمایش منفی کرونا الزامی است.

همچنین، متا، غول شبکه‌های اجتماعی اخیرا از رویکرد جدید خود خبر داده بود که به موجب آن برای کسب‌و‌کارها و سازمان‌های محلی مانند کافه‌ها و گالری‌های هنری، تجربیات متاو‌رس‌ فراهم می‌کند.

در مجموع، متا‌ورس‌ در طول چند سال گذشته، مورد توجه شرکت‌های بزرگی از سراسر جهان قرار گرفته و مکینزی اند کامپنی، شرکت مشاوره بین‌المللی اخیرا اعلام کرده بود که هزینه‌های مرتبط با متاور‌س تا سال ۲۰۳۰ به ارزش نزدیک به ۵ تریلیون دلار خواهد رسید. همچنین ماه گذشته، Analysis Group، یکی از بزرگترین شرکت‌های مشاوره در سطح جهان گفته بود که متاورس‌ تا سال ۲۰۳۱ می‌تواند ۳ تریلیون دلار به اقتصاد جهانی کمک کند. شرکت تحلیل بازار Kraken Intelligence هم در گزارش خود از افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت توکن‌های متاورس‌ طی یک سال آینده خبر داده بود.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا