فناوری

رونمایی از شلوار جین اختصاصی سامسونگ با جیبی برای گلکسی زد فلیپ ۳

کمپانی سامسونگ از شلوار جین ویژه‌ای رونمایی کرده است که تنها از یک جیب اختصاصی برای نگهداری گلکسی زد فلیپ ۳ برخوردار شده است.
 
به گزارش نیوزلن و به نقل از  engadget، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موقع خریدن شلوار جین به دنبال گزینه هایی با جیب‌های بزرگ برای قراردادن تلفن همراه هوشمند خود در آن باشید و انتخاب هایتان به همین دلیل با محدودیت زیادی روبرو شود.
 
به نظر‌ می‌رسد که سامسونگ از این مشکل کاربران آگاه است و سعی داشته است تا با شلوار جین اختصاصی خود مشکل یاد شده را رفع کند.
 
گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که کمپانی سامسونگ در همکاری با برند دکتر دنیم از شلوار جین ویژه‌ای به نام زد فلیپ پاکت دنیوم رونمایی کرده است که جیب اصلی در آن به نفع جیبی برای قرار دادن گلکسی زد فلیپ ۳ کنار گذاشته شده است.
 

 

 
عرضه این شلوار جین به همراه گلکسی زد فولد ۳ تبلیغی به جا و احتمالا موثر است اما سامسونگ اصرار داشته است که این مینیمالیسم احتمالا به ترند بزرگی برای آینده شلوارهای جیت تبدیل خواهد شد.
 
البته فعلا ۴۵۰ عدد از این شلوار با استایل‌های زنانه و مردانه تولید شده است. همچنین پرداخت ۱۱۱۲ دلار آمریکا‌ می‌توانید یکی از این شلوار‌ها را به همراه یک گلکسی زد فلیپ ۳ خریداری کنید.
 
البته باید به یاد داشته باشید این شلوار به نعی طراحی شده است که تنها یک تلفن همراه را‌ می‌توان در آن جا داد و هنوز مشخص نیست که برای کلیدها یا کیف پول چه تدبیری اندیشیده شده است. همچنین تنها جیب این شوار به گونه‌ای طراحی شده است که بخش کوچکی از بدنه تلفن همراه شما بیرون خواهد ماند و همین دعوت نامه‌ای برای دزدیدن آن‌ می‌شود.
 

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا