مديريت ICT

دسترسی محدود ایلان ماسک به بخشی از داده‌های توییتر

دسترسی محدود ایلان ماسک به بخشی از داده‌های توییتر

قاضی پرونده ایلان ماسک علیه توییتر به تازگی رای جدیدی را برای این مورد خاص ارائه کرده است که به نوعی به نفع ایلان ماسک خواهد بود.
 
به گزارش نیوزلن و به نقل از  Techradar، بر اساس اطلاعات منتشر شده، این قاضی که چندی پیش دسترسی ایلان ماسک به بخش مهمی از داده‌های توییتر را ممنوع اعلام کرده بود، به صورت کامل ایلان ماسک را از دسترسی به داده‌ها منع نکرده است.
 
بر اساس این اطلاعات قرار است تا ایلان ماسک بتواند بخشی از داده‌های این شبکه اجتماعی را در اختیار داشته باشد تا بتواند چیزی که کمپ ایلان ماسک درخواست کرده است را نیز برای او مهیا سازد.
 
اگر از جمله قبلی چندان سر درنیاوردید، باید به زبان ساده گفت که قاضی کاترین مک کورمیک در دستور دادگاهی خود گفته است که توییتر باید داده‌های ۹ هزار حساب کاربری را که در مصاحبه سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ بازبینی شده بوده است را در اختیار ماسک قرار بدهد.
 

 دسترسی محدود ایلان ماسک به بخشی از داده‌های توییتر

 
این حساب‌های کاربری در این بررسی به عنوان حساب‌های کاربری جعلی تشخیص داده شده و توییتر باید در این فرایند اطلاعاتی که خودش هیستوریکال اسنپ شات می‌نامد را به صورت مستند برای دادگاه آماده کند.
 
توییتر در شکایت از ایلان ماسک خواسته است تا ۴۴ میلیارد دلار باقی مانده از طرح  خرید توییتر را به این شرکت پرداخت کرده و خرید خود را تکمیل کند. ایلان ماسک در ابتدا در ماه آوریل با رقم ۵۴ دلار و ۲۰ سنت برای هر سهم توییتر وارد معادله خرید این شرکت شد که این پیشنهاد بلافاصله مورد پذیرش قرار گرفت.
 
چند ماه بعد بود که معامله به سرانجام نرسید و ایلان ماسک اعلام کرد که توییتر با جعل اعداد سعی در کلاه برداری داشته است و تعداد زیادی بات را به عنوان حساب رسمی به حساب آورده است.
 

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا