موبايل

تولید آزمایشی آیفون ۱۶ از اواخر پاییز

تولید آزمایشی آیفون ۱۶ از اواخر پاییز

با وجود این‌که زمان زیادی از عرضه‌ آیفون ۱۵ نمی‌گذرد، اپل کار روی آیفون ۱۶ را شروع کرده است تا گوشی‌های این خانواده را برای رونمایی در شهریور ۱۴۰۳ آماده کند. یک افشاگر چینی می‌گوید اپل خط تولید آزمایشی در شهر چنگ‌دو کشور چین راه‌اندازی کرده است و احتمالاً تولید آزمایشی آیفون ۱۶ در ماه دسامبر (آذر و دی) شروع می‌شود.

بر اساس شنیده‌ها،  اپل سال آینده پنج گوشی جدید شامل آیفون ۱۶، آیفون ۱۶ پلاس، آیفون ۱۶ پرو، آیفون ۱۶ پرو مکس و آیفون ۱۶ اولترا رونمایی می‌کند؛ البته ممکن است آیفون ۱۶ اولترا به‌عنوان جایگزینی برای آیفون ۱۶ پرو مکس از راه برسد.

عرضه‌ آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس با حواشی زیادی همراه بوده است. در ابتدا مشکل داغی این گوشی‌ها مورد توجه قرار گرفت و زمان زیادی نگذشته بود که کاربران از خش‌خش اسپیکر خبر دادند. اپل امسال وسواس بیشتری در خط تولید به خرج می‌دهد تا مشکلات آیفون ۱۵ برای آیفون ۱۶ تکرار نشود.

 اپل احتمالاً در سری آیفون ۱۶ حاشیه‌های نمایشگر را بیش‌از‌پیش کاهش می‌دهد و وزن دستگاه را پایین می‌آورد. آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس پردازنده‌ A17 و سه آیفون دیگر پردازنده‌ی A18 Pro خواهند داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا