نرم افزار

تلگرام ارز درون برنامه‌ای معرفی کرد

تلگرام ارز درون برنامه‌ای معرفی کرد

پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام در پستی اعلام کرد: با «تلگرام استار»، مینی‌اپ‌ها اکنون می‌توانند در خریدهای درون برنامه‌ای در اندروید و iOS، با استفاده از ساده‌ترین روش پرداخت ممکن، برای کالاها و خدمات دیجیتالی، پول دریافت کنند.

 

تلگرام ارز درون برنامه‌ای معرفی کرد

به گزارش نیوزلن از ایسنا، توسعه دهندگان می‌توانند «استارهای» خود را با «تون‌کوین» معاوضه کنند که رمزارز مورد استفاده برای خرید و فروش نام‌های کاربری تلگرام در پلتفرم فرگمنت است.

مدیرعامل تلگرام گفت: آنها می‌توانند از «استار»، برای تبلیغ بیشتر اپلیکیشن‌های خود در تلگرام استفاده کنند. تلگرام به تبلیغات‌های خریداری شده با «استار» در اپل و گوگل، سوبسید خواهد داد.

تلگرام اعلام کرد به‌روزرسانی‌های آینده، ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری مانند گیفت برای تولیدکنندگان محتوا و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت.

تلگرام با «نات‌کوین» که یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های این پلتفرم است و ۳۵ میلیون کاربر در مدت پنج ماه از زمان راه اندازی، جذب کرده، شاهد موفقیت قابل ملاحظه ای بوده است.

«نات‌کوین»، توکنی است که کاربر با تکمیل چالش‌های اجتماعی مختلف، می‌تواند آن را به دست آورد.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، بیش از ۴۰۰ میلیون نفر از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام، هر ماه با ربات‌ها و مینی اپ‌های این پلتفرم، تعامل دارند.

مشاهده بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا