نرم افزار

اپل آپدیت جدید تلگرام را تایید نکرد

اپل آپدیت جدید تلگرام را تایید نکرد

از زمانیکه اپل فروشگاه اپلیکیشن «اپ استور» را راه‌اندازی کرده، توسعه دهندگان نرم افزار کوچک و بزرگ درگیر چالش های فرایند تایید شرکت هستند و اپ هایشان با تاخیر ارائه یا حذف می شود. در این میان پیام رسان تلگرام نیز با چالش روبرو شده است. پاول دوروف مدیر ارشد اجرایی تلگرام در ۱۰ آگوست پیامی در کانال تلگرامی خود منتشر و اعلام کرد آخرین آپدیت آن به مدت ۲ هفته درگیر فرایند بررسی اپل است و شرکت هیچ اطلاعاتی درباره دلیل این تاخیر ارائه نمی کند.

در نهایت او دیروز درباره آنچه روی داده است در کانال تلگرام خود صحبت کرد. به گفته دوروف اپل به تلگرام اعلام کرده باید یک ویژگی جدید به نام Telemoji را حذف کند. این ویژگی در حقیق یک نسخه انیمیشنی با کیفیت از ایموجی های معمول است.

به گزارش نیوزلن از مهر، به گفته مدیر ارشد اجرایی تلگرام این قابلیت شبیه مجموعه ایموجی هایی است که اپل استفاده می کند. او در پستی نوشت: این اقدام اپل گیج کننده است زیرا Telemoji بعد جدیدی به ایموجی هایی با وضوح کم افزود و اکوسیستم آنها را غنی‌تر کرد.

در حقیقت دوروف اشاره کرد در آپدیت جدید تلگرام بیش از ۱۰ پک ایموجی تازه وجود دارد و شرکت مدت زمانی را به ساخت تله موجی اختصاص می دهد که حتی خاص‌تر باشد.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا