zoomit

دوازده‌ سال پیش در چنین روزی، جمعی دوستانه از خوره‌های فناوری گردهم آمدند و با هدف دستیابی به رؤیایی بزرگ، newslan را پایه‌گذاری کردند؛ رؤیایی که بی‌شک بدون حضور و دلگرمی شما مخاطب عزیز که هم‌اکنون در حال خواندن متن پیش‌ رو هستید، هیچ‌گاه نمی‌توانست رنگ و بوی حقیقت به خود بگیرد. newslan امروز بزرگ‌ترین رسانه‌ی فناوری فارسی‌زبان به‌حساب می‌آید.بسیاری انجام کار تیمی در ایران را بسیار دشوار و بعضاً غیرممکن می‌پندارند؛ اما newslan جایگاه کنونی خود را مدیون تیمی به وسعت کل کشور می‌داند؛ جوانانی از کرمان تا خراسان، از خوزستان تا آذربایجان که دست در دست هم و بی‌وقفه، مجموعه را با تمام توان به پیش می‌برند. newslan فعالیت خود را با تمرکز بر پوشش تازه‌های دنیای فناوری، تولید مقالات تخصصی و بررسی‌های عمیق محصول آغاز کرد؛ اما اکنون بخش محصولات و گروهی از توسعه‌دهندگان برای توسعه‌ی جنبه‌ی فنی وب‌سایت را نیز در دل خود دارد.

تعداد مقالات منتشرشده در newslan

تحریریه‌ی newslan در دوازده‌ سال گذشته ۶۹ میلیون واژه را در قالب ۱۱۳ هزار مطلب به‌رشته‌ی تحریر در آورده‌اند؛ مطالبی که از اخبار و گزارش‌ها گرفته تا بررسی‌های تخصصی و راهنماهای جامع خرید را دربرمی‌گیرند.

آمار بخش محصول newslan

در سوی دیگر میدان، بخش محصولات newslan را داریم که اکنون اطلاعات بیش‌ از ۲۹ هزار محصول در ۴۰ دسته‌ی کالایی را ارائه می‌دهد.

آمار تماشای ویدیوهای newslan

۴۳۸۴ روز؛ newslan در تک‌تک روزهای ۱۲ سال گذشته، بی‌وقفه فعال بوده است. طی این مدت، صفحه‌های newslan بیش‌ از ۹۰۰ میلیون بار خوانده شده و ویدیوهای اختصاصی‌اش بیش‌ از ۵۸ میلیون‌ بار دیده شده‌اند.

آغاز به‌کار نسخه آزمایشی نرم‌افزار جدید newslan

امروزه بیش‌ از ۷ میلیون نفر ماهانه به newslan سر می‌زنند؛ وجود چنین جامعه‌ی مخاطب گسترده‌ای، ما را متعهد می‌کند تا پیوسته در جهت ارتقای تجربه‌ی کاربری وب‌سایت تلاش کنیم. بر همین اساس تیم توسعه‌ی فنی از چهار سال پیش، پروژه‌ی ایده‌پردازی و کار روی نسخه‌ی جدید نرم‌افزار newslan را آغاز کردند؛ نرم‌افزاری که تمام ابعاد وب‌سایت، از سیستم مدیریت محتوا گرفته تا رابط کاربری را دربرمی‌گیرد.

نمایی از رابط کاربری جدید newslan

امروز در تقارن با دوازدهمین سالگرد آغاز به‌ کار newslan، زمان آن فرا رسیده است تا نسخه‌‌ی آزمایشی از نرم‌افزار جدید وب‌سایت را رونمایی کنیم. شما کاربران عزیز newslan می‌توانید از امروز با مراجعه به آدرس موقت https://theforge.ir، این نسخه را امتحان کنید.

ورود به نسخه‌ی آزمایشی نرم‌افزار newslan

توجه داشته باشید که آنچه در آدرس https://theforge.ir، تجربه می‌کنید، مدام در حال تغییر خواهد بود؛ بنابراین ممکن است که در بازه‌هایی از روز، وب‌سایت دردسترس نباشد، یا محتوای آن، چه پست‌ها، چه دیدگاه‌ها حذف شوند.

لطفاً هر ایراد یا نقصی را با ما ازطریق آدرس ایمیل info@newslan.ir یا بخش دیدگاه‌های پست پیش‌ رو به‌اشتراک بگذارید.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا