zoomit

موجودی پارچه ۱۹ دلاری اپل تنها پس از چند روز به اتمام رسید

شاید یکی از عجیب‌تری محصولات اخیر اپل پارچه ۱۹ دلاری باشد که پس معرفی مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی ۲۰۲۱ در فروشگاه آنلاین اپل برای فروش در دسترس قرار گرفت؛ اما استقبال از این تکه پارچه به‌قدری بوده است که گفته می‌شود خریدارانی که امروز پارچه یادشده را پیش‌خرید کنند، در بهترین برآورد ۲۰ دسامبر تا ۱۷ ژانویه آن را تحویل خواهند گرفت؛ بنابراین کسانی که امیدوار بودند پارچه مذکور را برای تمیز نگه داشتن مک‌‌بوک پرو جدید یا سایر محصولات خریداری کنند، باید دو الی سه ماه منتظر بمانند!

اپل می‌گوید این پارچه از مواد نرم و غیر ساینده ساخته شده است که می‌تواند برای نمایشگرهای اپل، از جمله شیشه با بافت نانو پرو دیسپلی XDR بهترین گزینه باشد. همچنین گزینه مناسبی برای نمایشگر مینی ال‌ای‌دی آیپد پرو و مک‌‌‌بوک پرو خواهد بود.

در حال حاضر پارچه یادشده تنها از فروشگاه آنلاین اپل در دسترس است و هنوز در خرده‌فروشی اپل یا فروشگاه‌های ثالث موجود نیست. البته این احتمال وجود دارد که اپل به‌زودی این پارچه را در خرده‌فروشی‌های رسمی نیز عرضه کند؛ اما تا پیش از آن، کاربران باید منتظر تحویل سفارش‌های آنلاین در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۱ باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا