فناوری

قیمت ایرپادهای نسل دوم به ۱۲۹ دلار کاهش یافت

خبری خوب برای هواداران محصولات شرکت اپل، ایرپادهای نسل دوم این شرکت با کاهش قیمت بسیار چشمگیری روبرو شده و قیمت آنها به ۱۲۹ دلار رسیده است.
 
به گزارش نیوزلن و به نقل از  Techradar، اپل به صورت رسمی سری جدیدی از ایرپادهای خود را معرفی کرده است که البته هنوز زمان زیادی تا عرضه کردن آن باقی مانده است، ولی اپل علاوه بر آینده، گذشته را نیز هدف قرار داده است.
 
بر اساس این اعلام رسمی، مدل سال ۲۰۱۹ از ایرپادهای اپل نیز با کاهش چشمگیر قیمت روبرو خواهند شد و پس از کسر ۳۰ دلار از قیمت اصلی آنها به جای ۱۵۹ دلار با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه خواهند شد.
 
این قیمت البته تنها شامل البته اپل همیشه روشی برای کسب درآمد بیشتر در آستین خود دارد و مسلما چنین قیمتی تنها روش درآمدزایی آنها از این محصولات نخواهد بود و به صورت رسمی اعلام شده است که این قیمت تنها شامل خود ایرپاد خواهد بود.
 

 ایرپاد اپل ارزان شد

 
به این ترتیب اگر بخواهید کیس شارژ کننده این ایرپادها را در اختیار داشته باشید، باید هزینه‌ جدایی را پرداخت کنید. البته با خرید چنین کیسی به محصولی در اختیار خواهید داشت که با تمامی لوازم جانبی Qi-certified سازگاری دارند.
 
در هر صورت با توجه به اینکه قیمت کاهش یافته نزدیک به ۲۰ درصد است، می‌توان انتظار افزایش فروش آنها بود. با این وجود امکانات مدل سال ۲۰۱۹ این محصول به مراتب کمتر از موارد تخفیف خورده دارد.
 
مواردی مانند سیستم اکولایزر سازگاری پذیر و سیستم صدای فضایی Spatial در میان مهم‌ترین این موارد هستند. با این وجود سازگاری بی سیم با سیری در این نسخه نیز وجود دارد.
 
با این وجود آخرین اخبار نشان دهنده این هستند که اپل چند روز بعد از شروع این تخفیف، تخفیف بر روی کیس شارژ بی سیم را نیز در دستور کار خود قرار داده و آن را در فروشگاه‌های آنلاین به تخفیف عرضه می‌کند.
 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا