zoomit

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران | مجموعه تخصصی تعمیرکار

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران | مجموعه تخصصی تعمیرکار

در تهران تعمیرگاه‌های جعبه‌دنده زیادی وجود دارند که می‌توانید به برای تعمیر خودروی خود به سراغ آن‌ها بروید.

برای دریافت خدمات مناسب باید به سراغ مجهزترین تعمیرگاه‌ها بروید

در این میان، سه تعمیرگاه جعبه‌دنده آپ، جعبه‌دنده زون و تعمیرکار به‌عنوان بهترین مراکز تعمیر جعبه‌دنده خودرو شناخته می‌شوند. هرکدام از این تعمیرگاه‌ها خدمات خاص خود را ارائه می‌دهند که در این مطلب با آن‌ها آشنا می‌شویم.

لزوم انتخاب تعمیرگاه مناسب در زمان خرابی خودرو

همان‌طور که گفته شد، تعمیرگاه‌های جعبه‌دنده زیادی در تهران وجود دارند. برخی از این مراکز جعبه‌دنده‌های دنده‌ای، برخی دیگر جعبه‌دنده‌های اتوماتیک و برخی دیگر موتور و جلوبندی ماشین را تعمیر می‌کنند. جعبه‌دنده یکی از حساس‌ترین بخش‌های ماشین است که در صورت خرابی می‌تواند مشکلات زیادی را برای موتور و جلوبندی ماشین هم ایجاد کند.

در برخی مواقع، خرابی جعبه‌دنده ماشین در ابتدا با تعویض یک قطعه ساده رفع می‌شود، اما در صورت عدم توجه، ممکن است این خرابی بیشتر شود و به قطعات دیگر جعبه‌دنده هم آسیب جدی وارد کند. اما در برخی مواقع، این مشکل باقی می‌ماند و به بخش‌های دیگر جعبه‌دنده آسیب نمیزند.

تعمیر جعبه‌دنده اتوماتیک خودرو حتماً باید در مراکز معتبر و تخصصی این کار انجام شود چراکه تعمیر در مراکز غیرتخصصی می‌تواند در مواقعی منجر به رخ دادن خرابی‌های بیشتر در جعبه‌دنده ماشین شود. همچنین توجه داشته باشید که خودروهای کره، چینی، ژاپنی، ایرانی و اروپایی تعمیرکاران و مراکز خاص خود را دارند. بااین‌حال، برخی مراکز به دلیل برخورداری از مهندسین خبره، خدمات تعمیر جعبه‌دنده را برای تمام این خودروها ارائه می‌کنند.

معرفی سه تعمیرگاه خودرو در تهران

images_1662488732.jpg

سه تعمیرگاه برتر جعبه‌دنده خودرو وجود دارند که می‌توانید برای تعمیر جعبه‌دنده خودروی خود به سراغ آن‌ها بروید. تعمیرکا، جعبه‌دنده وان و جعبه‌دنده آپ سه مرکز برتر در تهران هستند که از تمام برندهای خودرو برای تعمیر جعبه‌دنده پشتیبانی می‌کنند.

مجموعه تعمیرکار؛ ارائه خدمات تخصصی در این مرکز

اگر بخواهیم لیستی از محبوب‌ترین مراکز تعمیر جعبه‌دنده در تهران تهیه کنیم که بیشترین آمار رضایت‌مندی را دارند، حتماً به مرکز تعمیرکار اشاره می‌کنیم. این مرکز انواع خدمات مربوط به تعمیرات جعبه‌دنده ماشین را ارائه می‌دهد و همواره هم بالاترین میزان رضایت‌مندی را از سمت مشتریان خود دریافت می‌کند.

در مرکز تعمیرکار، انواع خودروهای چینی، ژاپنی، ایرانی، کره‌ای، فرانسوی و آلمانی برای تعمیر جعبه‌دنده پذیرفته می‌شوند. همچنین ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم از جمله دیگر مزایای مراجعه به مجموعه تعمیرکار است.

توجه داشته باشید که در تعمیرکار تمام خدمات تعمیر جعبه‌دنده با کمترین هزینه ممکن ارائه می‌شوند. برای مراجعه به این مرکز هم می‌توانید به اتوبان زین‌الدین، خروجی احسان، خیابان الله اکبر و پلاک ۲۹ مراجعه کنید. در صورت خرابی جعبه‌دنده و عدم امکان انتقال خودرو هم خدمات خودروبر در تعمیرکار به صورت رایگان ارائه می‌شوند.

جعبه‌دنده وان؛ یکی از قدیمی‌ترین مراکز تعمیر جعبه‌دنده در تهران

از جمله دیگر مراکز تعمیر جعبه‌دنده خودرو در تهران می‌توان به جعبه‌دنده وان اشاره کرد. این مرکز یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تعمیر انواع جعبه‌دنده‌های اتوماتیک اعم از AL4، CVT، AT و DCT است. در این مجموعه انواع خودروهای چینی، ژاپنی، کره‌ای و اروپایی تعمیر می‌شوند.مجموعه جعبه‌دنده وان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده و از همان ابتدا تا به امروز هم این مجموعه بالاترین میزن رضایت‌مندی را از سمت مشتریان داشته است. جعبه‌دنده وان در جاده مخصوص کرج، بلوار ایران‌خودرو جنوبی، خیابان زامیاد، خیابان گلها و پلاک ۳۲ قرار دارد.

جعبه‌دنده آپ؛ مرکز تعمیر انواع جعبه‌دنده‌های خودروهای داخلی و خارجی

جعبه‌دنده آپ از جمله بهترین مراکز تعمیرگاهی در تهران است که می‌توانید برای تعمیر جعبه‌دنده خودروی خود به آن مراجعه کنید. این مرکز خدمات تعمیر جعبه‌دنده‌های اتوماتیک را برای انواع خودروهای ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، آمریکایی، کره‌ای و چینی ارائه می‌دهد.مجموعه جعبه‌دنده آپ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده و تا به امروز هم در صدر لیست محبوب‌ترین تعمیرگاه‌های تهران قرار داشته است. تمام خدمات تعمیر جعبه‌دنده در این مجموعه با تضمین یک ساله یا ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد ارائه می‌شوند. این مجموعه در خیابان ستارخان، خیابان شهید صحرایی و بن‌بست ماه قرار دارد.

مجموعه تعمیرکار؛ صفر تا صد تعمیرات جعبه‌دنده را به این مجموعه بسپارید

مراکز تعمیرگاهی بسیار زیادی در تهران وجود دارند که خدمات تعمیر جعبه‌دنده‌های اتوماتیک را برای انواع خودروهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ارائه می‌دهند. مجموعه تعمیرکار به‌عنوان یکی از بهترین مراکز برای تعمیر خودروهای با جعبه‌دنده اتوماتیک است که می‌توانید همین حالا برای دریافت نوبت تعمیر جعبه‌دنده، به سایت این مرکز تعمیرگاهی مراجعه کنید.

مجله خبری نیوزلن

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا